bartlomiejramza

Photographer Male
Mayhem # 595712

About Me

Jestem bardzo ciekaw, co chcieli byście o mnie usłyszeć? To, ze jestem, kreatywny? A może to ze moja pasja życiowa stała sie fotografia? Straszne nudy. Z drugiej jednak strony - jak opisać siebie mając na to tak mało miejsca i czasu, jak zebrać chore fantazje i pragnienia człowieka, który wiecznie czegoś szuka? Zamiast krótkich wypocin na temat jaki to jestem niewinny i zdolny i że od zawsze pasjonowałem się fotografię, napisze Wam jak to było naprawdę.
Moje zamiłowanie do fotografii to czysty przypadek, nieplanowana wpadka. Bo świadomym wyborem tego nie nazwę. Niespełna 3 lata temu postanowiłem kupić aparat, ot tak trochę dla jaj, trochę żeby spróbować czegoś nowego - od tego czasu szlag trafił moje i tak rozmontowane życie.
Jeżeli fotografia w pewnym sensie potrafi nas wyrazić i daje nam możliwość wypowiedzenia rzeczy nie wypowiedzianych to tak właśnie ze mną się stało. Dzięki niej, zainteresowałem ludzi a co najważniejsze zainteresowałem sam siebie. Narastający ból nagromadzonych emocji i poczucie niespełnionej roli artysty nareszcie znalazły ujście. Radość nie do opisania.
Fotografia dla mnie jest możliwością kontaktu ze światem, ciekawą i zjawiskową okazją do zapoznania się z odczuciami innych. Dopiero zaczynam i trudno wygłosić tu jakieś życiowe przesłanie, jak na artystę by przystało, bo sam nakręcony aforyzmami innych, staram się odszukać siebie. Mam tylko nadzieje, że moje prace Was nie znudzą i czasem mnie odwiedzicie.

http://www.bartlomiejramza.com/me.html#1

Credits

Have you worked with bartlomiejramza? Add Credits for bartlomiejramza! >>

What is this?

Friends

Tags

Block this member
Pics

Commentsdata:comments Viewsdata:views Hidden Listdata:count_list
|
Loading Content
data:comment