bartlomiejramza Male Photographer
http://www.bartlomiejramza.com/me.html#1

Details

Model Mayhem #:
595712
Last Activity:
Jan 22, 2015
Experience:
n/a
Compensation:
n/a
Joined:
Dec 17, 2007
Genres:
n/a

About Me

Jestem bardzo ciekaw, co chcieli byście o mnie usłyszeć? To, ze jestem, kreatywny? A może to ze moja pasja życiowa stała sie fotografia? Straszne nudy. Z drugiej jednak strony - jak opisać siebie mając na to tak mało miejsca i czasu, jak zebrać chore fantazje i pragnienia człowieka, który wiecznie czegoś szuka? Zamiast krótkich wypocin na temat jaki to jestem niewinny i zdolny i że od zawsze pasjonowałem się fotografię, napisze Wam jak to było naprawdę.
Moje zamiłowanie do fotografii to czysty przypadek, nieplanowana wpadka. Bo świadomym wyborem tego nie nazwę. Niespełna 3 lata temu postanowiłem kupić aparat, ot tak trochę dla jaj, trochę żeby spróbować czegoś nowego - od tego czasu szlag trafił moje i tak rozmontowane życie.
Jeżeli fotografia w pewnym sensie potrafi nas wyrazić i daje nam możliwość wypowiedzenia rzeczy nie wypowiedzianych to tak właśnie ze mną się stało. Dzięki niej, zainteresowałem ludzi a co najważniejsze zainteresowałem sam siebie. Narastający ból nagromadzonych emocji i poczucie niespełnionej roli artysty nareszcie znalazły ujście. Radość nie do opisania.
Fotografia dla mnie jest możliwością kontaktu ze światem, ciekawą i zjawiskową okazją do zapoznania się z odczuciami innych. Dopiero zaczynam i trudno wygłosić tu jakieś życiowe przesłanie, jak na artystę by przystało, bo sam nakręcony aforyzmami innych, staram się odszukać siebie. Mam tylko nadzieje, że moje prace Was nie znudzą i czasem mnie odwiedzicie.

http://www.bartlomiejramza.com/me.html#1

Verified Credits (0)

Worked with bartlomiejramza? Share your experience and become verified!
Add Credits


Toggle Worksafe Mode: On | Off


Disclaimer: All casting calls on our site are posted by third parties and not by us. We are not a talent agency and we do not endorse or recommend any agency, company or individual that posts a casting call on our site. We do not verify the legitimacy, accuracy or currency of any casting notice posted on our site. Please refer to Member Safety and Avoiding Scams before deciding to work with any individuals on the site. If you notice any suspicious activity, please report such activity to us immediately at [email protected]. By using this site, you agree to be bound by our Site Rules, Terms, Privacy Policy and Cookie Policy.